когда
11 декабря 20:00
стоимость
50 грн
где
г. Харьков, м. Научная, ул. Данилевского 26, галерея «Come in»

Лекція «Як подаватися на конкурси та фотофестивалі»

Починаючи від ролі та функції сучасної фотографії у світі, разом із лектором ви зможете розібратися, як відбирати фотографії на конкурс, як отримувати фінансування на створення власного фото проекту, як проходити відбір на участь в міжнародних фестивалях та як бути поміченим серед інших фотографів.

Лекція буде цікава як професійним фотографам, так і любителям, а також художникам, які працюють з фотографією, арт-критикам, кураторам.

Катерина Радченко:
З 2015 року — директор та засновник міжнародного фестивалю Одеса//Батумі Фото дні (www.thephotoday.org). З 2009 року керівник Громадської організації «Мистецькі Мандри» (Одеса).
Фотографії навчалась під час стипендій: в Villa Arson (Ницца, Франція), Gaude Polonia в Варшаві (куратор – Адам Мазур) та в Музеї Фотографії, Сан-Дієго, США. Кураторству — в Організації Intercult (Стокгольм, Швеція) та в проекті “Кураторська платформа” PinchukArtCenter, Київ.

Досліджує фотографію та працює з фотоархівами, читала лекції: Фінський Музей фотографії (Хельсінки, Фінляндія), Школа Bird in Fly (Київ), Школа візуальних комуннікацій (Київ); Культурний Проект (Київ); Університет Дж.Вашингтона (Вашингтон, США); Фотошкола Фототревелер (Одеса).